Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 07/06/2018 - 13:59

Звертаємо вашу увагу на те, що 6 жовтня ми будемо відзначати  День селища. Традиційно, щороку  з нагоди цього свята, селищна рада проводить конкурс «Зразковий двір» та «Зразкове підприємство».  Тому усіх бажаючих прийняти участь у конкурсі закликаємо розпочати підготовку, бо з переможцями ми визначаємося вже зараз.

Положення про конкурс на звання «Зразковий двір»

1. Загальна частина

 Конкурс на звання «Зразковий двір» проводиться з метою стимулювання власників будинків до покращення стану експлуатації будівлі, утримання в зразковому порядку дворової та прилеглої території, дотримання високої культури та громадського порядку. Підведення підсумків конкурсу проводиться комісією по вирішенню питань, пов’язаних з проведенням конкурсів на звання «Кращий магазин селища», «Зразковий двір ».

Звання «Зразковий двір» присвоюється власнику та співвласникам домоволодінь, які не відносяться до елітних та відповідають таким умовам:

1.1. Будинок має привабливий вигляд.

1.2. Конструктивні елементи (фасад, покрівля, віконні та дверні блоки) утримуються в зразковому технічному та санітарному стані.

1.3. Огорожа території має естетичний вигляд, знаходиться в належному технічному та санітарному стані.

1.4. Постійно двір і прилегла до будинку територія утримуються в чистоті та упорядковані, на прилеглій території здійснено озеленення (квітники, газони).

1.5. Власниками будинку своєчасно вноситься плата за комунальні послуги та передбачені законодавством податки на нерухомість і землю.