Надіслав: Селищна рада , дата: Чтв, 07/06/2018 - 10:58

  З настанням літньої пори, по завершенню чергового навчального року, розпочинають своє функціонування пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням. На жаль, останнім часом, саме в цей період, у Великолепетиській ЗОШ №2 постійно виникали  проблеми з питною водою. Вони пов’язані з недобросовісними жителями, які щодня масово поливають городи і абсолютно не реагують на зауваження, постійні рейди та перевірки.
  Зважаючи на це, для Великолепетиського СКГ «Сількомунгосп» та селищної ради, нагальним постало питання облаштувати безпосередньо для школи свердловину, яка б  забезпечувала питною водою дітей в таборах відпочинку.
   Не зволікаючи, активно посприяли у вирішенні даного питання  селищний голова Микола Сінькевич, перший заступник голови Великолепетиської районної державної адміністрації Олександр Трохименко, т. в. о. начальника СКГ «Сількомунгосп» Володимир Щомак. Спільними зусиллями вони розробили план дій для запуску артезіанської свердловини, яка після висновку хімічного аналізу води, вже буде готова обслуговувати загальноосвітню школу №2.
  За певний проміжок часу було докладено максимум зусиль та виконано багато роботи. Для запуску артезіанської свердловини Володимир Щомак розробив калькуляцію всіх матеріалів, а завдяки депутатському корпусу селищної ради на черговій сесії було виділено кошти у сумі 55 тис. грн. на роботи та матеріали.
  Щоб школярі мали належні умови для перебування у таборах відпочинку, у вихідні та святкові дні сумлінно виконували роботи з облаштування свердловини бригада слюсарів, тракторист-екскаваторник. Було вирито близько 200 м. траншеї, укладено поліетиленову питну трубу, а також встановлено все нове обладнання.
  Тож завдяки плідній співпраці та небайдужості вищезгаданих людей цього року діти у пришкільних таборах будуть цілком забезпечені питною водою.